Juwelen Zahl der Lose: 79
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1960491
19024
345
Jewellery
Ezüst(Ag) tízsoros nyakék, jelzett, h: 45 cm, nettó: 30,4 g 1960425
19025
345
Jewellery
Ezüst(Ag) áttört legyezős gyűrű, jelzett, méret: 53, nettó: 3,9 g 1960436
19026
345
Jewellery
Ezüst(Ag) mintás karperec, biztonsági zárral, jelzett, 6,8×5,8 cm, nettó: 10,3 g 1960430
19027
345
Jewellery
Ezüst(Ag) karikás-köves nyakék, jelzett, h: 46 cm, nettó: 10,7 g 1960501
19028
345
Jewellery
Ezüst(Ag) masszív karperec, jelzett, 8×7,2 cm, nettó: 26,6 g 1960500
19029
345
Jewellery
Ezüst(Ag) kerek, csavart hamutartó, jelzett, d: 10 cm, nettó: 45,7 g
1960499
19030
345
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű, gránát kővel, jelzett, méret: 52, bruttó: 5,6 g 1960498
19031
345
Jewellery
Ezüst(Ag) mintás fülbevalópár, jelzett, 2,1×1 cm, nettó: 4,8 g 1893445
19032
345
Jewellery
Díszes ezüst (Ag.) szalvétagyűrű, jelzett, d: 5 cm, nettó 45,1 g
1960440
19033
345
2200
Jewellery
Ezüst(Ag) lapos mintás kígyó, jelzett, h: 40,5 cm, nettó: 8 g 1955235
19034
345
11000
Jewellery
Ezüst(Ag) miniatűr babacipő, jelzett, sérült zománc díszítéssel, h: 4,5 cm, bruttó: 18,2 g
1955240
19035
345
9500
Jewellery
Ezüst(Ag) Pandora charm, 5 db, jelzett, bruttó: 9,3 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF