Felvinczi Takács Zoltán: Buddha újtán a Távol-Keleten 1-2. kötet. SzEFHE könyvek. Kiadja: Székely Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Egyesülete. Bp., é.n. (1938), Révai-nyomda. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, de egyébként jó állapotban, gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva.
Budapest Régiségei XXIII. A Budapesti Történeti Múzeum Évkönyve. Szerk.: Tarjányi Sándor. Bp., 1973, BTM. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1150 példányban
Savaria. A Vas Megyei Múzeumok értesítője 11-12. (1977-1978.) Szerk.: Bándi Gábor. Szombathely, 1983, Vas Megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói papírkötés, a borító hátsó sarkán sérüléssel.
Rexa Dezső: Zwölf Monate in Pesth.(Százesztendős Pest-Budai képeskönyvetske.) [Bp., 1940], Officina. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, német nyelven./ Half-linen-binding, iwth a little bit worn cover, in German language.