Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 174

15549.

Rufpreis:
5 000 HUF

50 éves a Vasvári Pál Általános Iskola. Dunaújváros, 2001. Kiadói kartonált papírkötésben. 311p.
15550.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bráz János: Várpalota. Veszprém, 1986, Pannon Nyomda. Kiadói kartonált papírkötés.
15552.

Rufpreis:
1 000 HUF

Harkányfürdő története. Szerk.: Dr. Erdődy Gyula. Harkány, 2001, Harkány Város Önkormányzatának Képviselő-testülete. Kiadói kartonált papírkötés, a város polgármesterének szárazbélyegzőjével és aláírásával.
15553.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Rajki Sándor Dr. (szerk): Martonvásár első húsz éve (magyar - angol -orosz nyelven). Martonvásár, 1971. MTA. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval
15554.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Békés József: Pest megye sajtóbibliográfiája (1794-1975) Pest megyei Műv. Közp. és Köny, 1977. Félvászon kötés, papír védőborítóval
15555.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gellért Lajos-Dr. Juhász Katalin-Pappné Vőneki Erzsébet: A XIII. kerület kezdetektől napjainkig. Bp., 2012, Budapest Főváros XIII. Kerületi Önkormányzat. Harmadik, bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben, fekete-fehér fotókkal.
15556.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kärnten. Ein Reisehandbuch. Hrsg. Landeskomission für Fremdenverkehr in Kärnten. Klagenfurt, 1927, Ferdinand Kleinmayr. Számos térképmelléklettel. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
15558.

Rufpreis:
1 000 HUF

Aranykönyv Firenze. A város remekművei. Firenze,én., Bonechi. Rengeteg illusztrációval.  Térkép-melléklettel. Kiadói papírkötés.
15560.

Rufpreis:
2 800 HUF

15562.

Rufpreis:
2 800 HUF

Pest megye műemlékei I-II. kötet. Magyarország Műemléki Topográfiája. V. kötet. Bp., 1958, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés.
15566.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Budapest Műemlékei I. kötet. Szerk.: Pogány Frigyes. Írták: Horler Miklós, Entz Géza, Gerevich László et alii. Magyarország Műemléki Topográfiája IV., VI. kötet. Szerk: Dercsényi Dezső. Bp., 1955 , Akadémiai Kiadó. Rendkívül gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal. Kiadói félvászon-kötés, kissé fakó, egyébként jó állapotban.
15567.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF