Adalékok a Lipótváros történetéhez I. kötet. Szerk.: Farkaslaky Erzsébet, Ráday Mihály. Bp., 1988, Budapesti Városvédő Egyesület, 551+2 p. Kiadói papírkötés.
Ungarische Kulturstätten - Foyers intellectuels en hongrie - Hungarian educational institutions - Centri di cultura in ungheria. Bp.,é.n., Magyar Királyi Egyetemi Nyomda. Négy nyelven (német, francia, angol, olasz). Átkötött modern egészvászon-kötés. Rengeteg fekete-fehér fotóval.
Roland Birkhold: Finnország. Marco Polo. Bp.,é.n., Corvina. Kiadói papírkötés. +Hélene le Tac: Helsinki. National Geographic Városjárók Zsebkalauza. Bp., 2010, Geographia. Kiadói papírkötés.
A kis akadémia negyvenkét esztendeje az ezredik előadásig, 1899-1941. Szerk.: Bartha István, Förster Rezső. Kis Akadémia Könyvtára XLII. kötet. Bp., 1941, Kis Akadémia, (Bethlen Gábor Irodalmi és Nyomdai Rt.-ny.), 647 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopottas borítóval.
130 éves a Szemere Bertalan Általános Iskola és Gimnázium. Szerk.: Ahmadné Elek Margit, Király Enikő, Murvai József. Bp.,2005,Szemere Bertalan Általános Iskola és Gimnázium. Kiadói papírkötés.
Táncsics Mihály: Fővárosunk. A bevezetőt írta: H. Kohut Mária. Budapest Főváros levéltára Forráskiadványai VIII. 88 hasonmás oldal. Bp., 1976. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban, megjelent 1500 példányban.