https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 174
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1043479
15600
345
0
100
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
H.W. van Loon: Nézz körül a Földön. A földrajz kistükre. A szerző színes és egyszínű rajzaival. Fordította Havas József. Bp., Utazási Könyvek Kiadóhivatala. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, jó állapotban. 1789122
15601
345
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Kovrig János: A sárga kontinensen déltől északig. Világjárók. Utazások és kalandok. Bp.,é.n., Franklin. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1758839
15602
345
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Szálka Irma: A budai Szent Margit Intézet története. 1920-1948. Bp.,1991, Szerzői kiadás,(AlfaPack Kft.-ny.) Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1640359
15603
345
0
2200
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Petrák - Krónika. "meljis Szent városának a legrégib idöktöl valló történetét...foglalja magában" Tanulmányok Csongrád megye történetéből XXV. Közreadja: Takács Edit. Szentes-Szeged, 1997, Csongrád Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
1791563
15606
345
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy József: Eger története. Bp. 1978, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
1666435
15615
345
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Hódmezővásárhely története I. kötet. Szerk.: Nagy István, Szigeti János. Hódmezővásárhely, 1984, Hódmezővásárhely Városi Tanács,(Zrínyi-Athenaeum.) Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a védőborítón szakadással.
Das Lot is nicht erreichbar
1758855
15616
345
0
100
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Tanulmányok Sarkad múltjából. Szerk.: Komoróczy György. Sarkad, é.n., Sarkad Nagyközség Tanácsa VB. Fekete-fehér képtáblákkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kijáró képtáblákkal.
Das Lot is nicht erreichbar
1793349
15617
345
0
2400
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Ráday Mihály: Városvédőbeszédek I-II. Bp., 1988, Széchényi Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, fekete-fehér fotókkal, két-két térképmelléklettel. Jó állapotban. 1641441
15618
345
0
1600
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Richard Halliburton: Csodák könyve. Fordította: Wiesner Juliska. Bp., é.n., Dante. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, három kijáró illusztrációval.
Das Lot is nicht erreichbar
1633803
15619
345
0
1600
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Újpest története. Kézirat gyanánt. Bp., 1968, Chinoin Gyógyszer és Vegyészeti Termékek Gyára Sokszorosító Üzemében. Kiadói papírkötés, 117. oldalnál a kötés szétvált, a 117. oldal kijár, a 117-120. oldalakon tintás bejegyzésekkel, aláhúzásokkal.
Das Lot is nicht erreichbar
1779116
15620
345
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Terézváros és munkásmozgalma. I-II. rész. I. rész: Pille György: A Terézváros kétszáz éve. II. rész: A Terézváros munkásmozgalma. Szerk.: Szinai Miklós. 1867-1945. Bp.,1970, VI. kerületi Tanács Végrehajtó Bizottsága-MSZMP VI. kerületi Bizottsága. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói nylon-kötés, kiadói kartontokban.
Das Lot is nicht erreichbar
1644749
15621
345
0
4600
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Budapest történetének bibliográfiája II-V. kötet. Bp., 1963-66. FSZEK. Kiadói papír védőborítóval, Minden kötet jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse