Petőfi Sándor összes költeményei. Hazai művészek rajzaival díszített második népies kiadás. A költő arczképével. Budapest, (1884), Athenaeum. Festett egészvászon kötésben. Kissé laza kötéssel
Pintér Jenő: Magyar irodalomtörténete. Képes kiadás. I.-II. kötet. Bp., 1928, Franklin-Társulat, 389+330 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, a II. kötet gerincén sérüléssel, kissé foltos lapokkal.
Erzsébet királyasszony emlékének. Hódolat Magyarország nagy királynéjának. A királyi ház fenséges tagjainak és a magyar nemzet jeleseinek kegyeletes közreműködésével. A szerkesztő bizottság elnöke: Dániel Ernőné. Főszerkesztő Gábel Gyula. Bp., 1905, Globus, 176 p. Gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötésben, aranyozott lapélekkel, kopott, sérült borítóval, a szennylapokon folttal, de egyébként belül jó állapotban.
Heltai Jenő: A néma levente. Bp., é. n., Athenaeum. Az előzéklapon a szerző és színészek aláírásaival. Foltos kartonált papírkötésben, gerince hiányzik.
Mécs László 2 műve: Hajnali harangszó. Bp.,[1931], Athenaeum, 187 p. Kiadói kopott egészvászon-kötésben. Üveglegenda. Bp.,[1930], Athenaeum, 133+3 p. Első kiadás. Korabeli átkötött aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
Műferdítések és poétai rugamok. XIX. századi élclapjain paródiái és travesztiái. A szöveget válogatta, gondozta, az utószót és a jegyzeteket írta: Buzinkay Géza. Magyar Hírmondó. Bp.,1983,Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.