1893-1894 Otthon. Szépirodalmi művek képekkel. I. kötet. Fél évfolyam. Szerk.: Hevesi József. Bp., Kosmos, (Deutsch Zsigmond és társa), 2+568+8 p.+ 2 t. Egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal, fotókkal. Közte grúz, örmény, cserkesz ... stb. emberekről készült fotókkal, az új budavári trónteremről készült fotókkal. Számos érdekes írással. Közte: Szalai Emil: Az Andrássy-szobor mintái (képekkel.), valamint Cselingerian Jakab: Zichy Jenő gróf második ázsiai útjáról c. írásokkal. Rengeteg korabeli reklámmal. Kiadói aranyozott, festett szecessziós egészvászon-kötés, litografált díszcímlappal, kopott borítóval, a gerinc sérült.
Szabó Lőrinc: Reggeltől estig. Egy repülőutazás emléke. Molnár C. Pál fametszeteivel. Bp.,1937, Magyar Bibliofilek Szövetsége, (Gyoma Kner Izidor-ny.) Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, Kner Erzsébet-kötés, kissé kopott borítóval, kissé kopott, kissé sérült gerinccel, ex libris-szel (ex libris Szalay.) Első kiadás.
Hahn Ferenc: A város. (Egy legenda töredékei.) Hibó Tamás (1947-1991) grafikáival. Salgótarján, 1972, Salgótarjáni Városi Tanács, 32 p. Kiadói papírkötés, a borítón szakadással. Megjelent 3000 példányban. Dr. Hann Ferenc (1944 - 2010) író, költő, művészettörténész, művészeti író, muzeológus, egyetemi tanár által dedikált. "Vangel Tibornak barátsággal Hann Ferenc."
Katona József: Bánk bán. Dráma öt felvonásban. Csók István képeivel illusztrált díszkiadás. A Pesti Napló ajándéka előfizetőinek. Bp., 1899, Pesti Napló, 1 t. (címkép)+ LXXXIII+167 p.+ 4 t. (hártyapapírral.) Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, kopott, kissé foltos borítóval, a hátsó kötéstáblán sérüléssel, az utolsó lap és a címkép szakadt, tulajdonosi névbélyegzőkkel,