Jókai Mór: Utazás egy sírdomb körül. Bp.,1909, Révai., 169-293+2 p. Korabeli festett szecessziós egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, márványozott lapélekkel, szép állapotban. A kiadás első része hiányzik, de a mű teljes.
Ignácz Rózsa: Keleti magyarok nyomában. Regényes útirajz. Biczó András rajzaival. Bp.,1941, Dante. Kiadói félvászon-kötésben, kiadói szakadt papír védőborítóban, egyébként jó állapotban.
A. Conan Doyle: A köd országa. Fordította: Schmid József. Bp.,1926, Pantheon. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
Egy marék búza. Elbeszélések. Szerk. és bevezetéssel ellátta: Szíj Rezső. Bp.,1943, Misztófalusi. Kiadói illusztrált papírkötés. Benne Ady Endre, Móricz Zsigmond, Szabó Dezső, Móra Ferenc, Tamási Áron, és mások írásaival.