Arany János. 1817-1882. Petőfi Irodalmi Múzeum kiadványai I. Szerk.: Keresztury Dezső, V. Nyilassy Vilma, Illés Lászlóné. Bp.,1957, Magyar Helikon. Kiadói kartonált papírkötés,a gerincen kis sérüléssel.
William L. Queux: A rejtélyes feleség. I-II. kötet. Világirodalom Gyöngyei. Bp., é.n., Légrády. Kiadó aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel.
Halotti és emlékbeszédek a XIX. és XX. századból. Vál. és szerkesztette, a bevezetést írta, és a jegyzeteket összeállította: Éder Zoltán. Bp., 1971, Népművelési Propaganda Iroda. Kiadói papírkötésben, volt könyvtári példány, jó állapotban.