Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 349
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1948558
10264
344
11000
Tihanyi jelzéssel: Dombos táj. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 48×63 cm 1947337
10265
344
11000
Amerigo Tot(1909-1984): Ölelkező pár. Szitanyomat, papír, jelzett, 36×44 cm 1948188
10266
344
Tóth Rozália (1946-2015): Őszi tanya, olaj-gipsz, farost, jelzett, keretben, 19×38,5 cm 1948189
10267
344
Tóth Rozália (1946-2015): Téli Alföld, olaj-gipsz, farost, jelzett, keretben, 17×38,5 cm 1847218
10268
344
1752920
10269
344
Urbán Gábor (1946-): Borozgatók. Olaj, farost, jelzett, keretben, 60×40 cm 1951939
10270
344
Vanek József (1880-1944): Karikatúrák, 2 db. Vegyes technika, papír, jelzett, 13×20 és 34×24 cm 1946386
10271
344
Varjas jelzéssel: Tihanyi félsziget. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 31×49 cm
1663869
10272
344
Vasvári jelzéssel: Vitorlás. Olaj, karton, 48×38 cm
1941413
10273
344
Vági Orsolya (?-): Gésa. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 17×10 cm 1941084
10274
344
Ványi Béla (?-?): Érzelmes tánc. Tus, papír, gyűrődéssel, üvegezett keretben, 27×19 cm 1929459
10275
344
Vidai Brenner Nándor (1903-?): Angyali üdvözlet. Akvarell, rézkarc, papír, jelzett a karcon, 48x18 cm Üvegezett keretben
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF