Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 349

Tihanyi jelzéssel: Dombos táj. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 48×63 cm
10264.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Amerigo Tot(1909-1984): Ölelkező pár. Szitanyomat, papír, jelzett, 36×44 cm
10265.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Tóth Rozália (1946-2015): Őszi tanya, olaj-gipsz, farost, jelzett, keretben, 19×38,5 cm
10266.

Rufpreis:
5 000 HUF

Tóth Rozália (1946-2015): Téli Alföld, olaj-gipsz, farost, jelzett, keretben, 17×38,5 cm
10267.

Rufpreis:
5 000 HUF

10268.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Urbán Gábor (1946-): Borozgatók. Olaj, farost, jelzett, keretben, 60×40 cm
10269.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Vanek József (1880-1944): Karikatúrák, 2 db. Vegyes technika, papír, jelzett, 13×20 és 34×24 cm
10270.

Rufpreis:
2 000 HUF

Varjas jelzéssel: Tihanyi félsziget. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 31×49 cm
10271.

Rufpreis:
4 000 HUF

Vasvári jelzéssel: Vitorlás. Olaj, karton, 48×38 cm
10272.

Rufpreis:
6 000 HUF

Vági Orsolya (?-): Gésa. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 17×10 cm
10273.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ványi Béla (?-?): Érzelmes tánc. Tus, papír, gyűrődéssel, üvegezett keretben,  27×19 cm
10274.

Rufpreis:
3 000 HUF

Vidai Brenner Nándor (1903-?): Angyali üdvözlet. Akvarell, rézkarc, papír, jelzett a karcon, 48x18 cm Üvegezett keretben
10275.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF