Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 349
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1910427
10276
344
Vincze jelzéssel: Tapintás. Tus, papír, 18×24 cm
1726536
10277
344
1951693
10278
344
Vörösmarty Magda (1933-): Erdőrészlet. Tus, papír, jelzett (szárazpecsét), 29×42 cm
1940633
10279
344
Vyacheslav Gutirya (1960- ): Húsvét 1992, olaj, vászon, jelzett, 71,5×60 cm 1948414
10280
344
Walleshausen jelzéssel: Városrészlet. Olaj, vászon (lyukas), jelzett. 60x80 cm Keretben. 1942708
10281
344
Weber H. jelzéssel: Petőfi Sándor szülei. 2 db pasztel, papír. 20x15 cm paszpartuban. 1948469
10282
344
WJ jelzéssel: Búzás csendélet. Olaj, falemez, keretben, 19×15 cm
1945956
10283
344
Zádor István (1882-1963): Jeruzsálem. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24×34 cm 1943681
10284
344
Zágoni Szabó Lea (1900-1992): Virágcsendélet. Pasztell, papír, jelzett, 21×21 cm
1941820
10285
344
30000
Zemplényi M. Viktor (1894-?): Porcelán mokkás készlet csendélet. Olaj, vászon, Jelzett. 50x58 cm
1949278
10286
344
Ziffer jelzéssel: Árnyékok a ház falán. Olaj, karton, gyűrődéssel, 36×55
1948149
10287
344
Zöld Anikó (1942-): Római táj. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 39×33 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF