Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 349

Vincze jelzéssel: Tapintás. Tus, papír, 18×24 cm
10276.

Rufpreis:
2 000 HUF

10277.

Rufpreis:
6 000 HUF

Vörösmarty Magda (1933-): Erdőrészlet. Tus, papír, jelzett (szárazpecsét), 29×42 cm
10278.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vyacheslav Gutirya (1960- ): Húsvét 1992, olaj, vászon, jelzett, 71,5×60 cm
10279.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Walleshausen jelzéssel: Városrészlet. Olaj, vászon (lyukas), jelzett. 60x80 cm Keretben.
10280.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Weber H. jelzéssel: Petőfi Sándor szülei. 2 db pasztel, papír. 20x15 cm  paszpartuban.
10281.

Rufpreis:
4 000 HUF

WJ jelzéssel: Búzás csendélet. Olaj, falemez, keretben, 19×15 cm
10282.

Rufpreis:
1 200 HUF

Zádor István (1882-1963): Jeruzsálem. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben,  24×34 cm
10283.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zágoni Szabó Lea (1900-1992): Virágcsendélet. Pasztell, papír, jelzett, 21×21 cm
10284.

Rufpreis:
5 000 HUF

Zemplényi M. Viktor (1894-?): Porcelán mokkás készlet csendélet. Olaj, vászon, Jelzett. 50x58 cm
10285.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Ziffer jelzéssel: Árnyékok a ház falán. Olaj, karton, gyűrődéssel,  36×55
10286.

Rufpreis:
8 000 HUF

Zöld Anikó (1942-): Római táj. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 39×33 cm
10287.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF