Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 349

Pállya jelzéssel: lány fejkendőben. Olaj, vászon, foltos, 50×40 cm
10204.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Pán Artúr (1894-?): Kék Duna bábfilm. Akvarell, papír, jelzett,  31×48 cm
10205.

Rufpreis:
3 000 HUF

Perlrott jelzéssel: Női akt háttal. Akvarell, papír, üvegezett keretben,  20×15 cm
10206.

Rufpreis:
3 000 HUF

Peterdi Gábor (1915-2001): Levélformák. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 17×12 cm
10207.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dr Pécsi János (1885-?): Ezüstfenyő. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 40×30 cm
10208.

Rufpreis:
8 000 HUF

10209.

Rufpreis:
4 000 HUF

Pfannl Egon (1911 - 1973): Gyöngyösi erőmű. Rézkarc, papír, jelzett, 19×29 cm
10210.

Rufpreis:
1 000 HUF

Pittner jelzéssel: Család. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 51×37 cm
10211.

Rufpreis:
6 000 HUF

Polgár Ida (1919-2013): Téli erdő. Akvarell, papír, jelzett, 30×40 cm
10212.

Rufpreis:
5 000 HUF

Polgár Ida (1919-2013): Folyópart. Akvarell, papír, jelzett, 30×40 cm
10213.

Rufpreis:
5 000 HUF

Pozsonyi Dezső (?-): Kompozíció II. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben,  19×30 cm
10214.

Rufpreis:
3 000 HUF

Pozsonyi Dezső (?-): Kompozíció. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben,  19×30 cm
10215.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF