Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 349
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1913681
10204
344
14000
Pállya jelzéssel: lány fejkendőben. Olaj, vászon, foltos, 50×40 cm 1884993
10205
344
Pán Artúr (1894-?): Kék Duna bábfilm. Akvarell, papír, jelzett, 31×48 cm 1951946
10206
344
Perlrott jelzéssel: Női akt háttal. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 20×15 cm 1941359
10207
344
Peterdi Gábor (1915-2001): Levélformák. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 17×12 cm 1862145
10208
344
Dr Pécsi János (1885-?): Ezüstfenyő. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 40×30 cm
1901106
10209
344
1951950
10210
344
Pfannl Egon (1911 - 1973): Gyöngyösi erőmű. Rézkarc, papír, jelzett, 19×29 cm 1942631
10211
344
Pittner jelzéssel: Család. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 51×37 cm 1948183
10212
344
Polgár Ida (1919-2013): Téli erdő. Akvarell, papír, jelzett, 30×40 cm 1948184
10213
344
Polgár Ida (1919-2013): Folyópart. Akvarell, papír, jelzett, 30×40 cm
1948466
10214
344
Pozsonyi Dezső (?-): Kompozíció II. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 19×30 cm
1948465
10215
344
Pozsonyi Dezső (?-): Kompozíció. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 19×30 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF