https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Militaria

Zahl der Lose: 71

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
cca 1925 Katonák kitüntetésekkel, 3 db vintage fotó, 20x15 cm és 17x23 cm között, kartonra ragasztva
1
12726.

cca 1925 Katonák kitüntetésekkel, 3 db vintage fotó, 20x15 cm és 17x23 cm között, kartonra ragasztva

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
6
 
1938 A lengyel hadsereg díszfelvonulása Rydz-Smigly tábornagy előtt, Lengyelország felszabadulásának 20-ik évfordulóján, hátoldalán feliratozva, pecséttel jelzett,  18x24 cm
1
12727.

1938 A lengyel hadsereg díszfelvonulása Rydz-Smigly tábornagy előtt, Lengyelország felszabadulásának 20-ik évfordulóján, hátoldalán feliratozva, pecséttel jelzett, 18x24 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
cca 1905 Katonai esküvői fotó, rajta magas rangú huszár és katonatisztekkel, (köztük Várady Albert (1870-?) m. kir. varasdi 10. honvéd huszárezred tisztjével, feltehetőleg Reich Árpád a varasdi 10. honvéd huszárezred tisztjének és vizeki Tallián Margit, dunántúli nemesi család tagjának esküvői fotója, körbevágott, az alján két sérüléssel, 22x33 cm.
1
12728.

cca 1905 Katonai esküvői fotó, rajta magas rangú huszár és katonatisztekkel, (köztük Várady Albert (1870-?) m. kir. varasdi 10. honvéd huszárezred tisztjével, feltehetőleg Reich Árpád a varasdi 10. honvéd huszárezred tisztjének és vizeki Tallián Margit, dunántúli nemesi család tagjának esküvői fotója, körbevágott, az alján két sérüléssel, 22x33 cm.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1943 A kőszegi főtiszti tanfolyam tanári kara és hallgatói, csoportkép, fotó Rimóczy János műterméből, kartonra kasírozva, 17×23 cm
1
12729.

1943 A kőszegi főtiszti tanfolyam tanári kara és hallgatói, csoportkép, fotó Rimóczy János műterméből, kartonra kasírozva, 17×23 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
EUR
,
13,75
USD
Zahl der Gebote:
2
 
A magyar királyi 3. debreceni honvéd gyalogezred története. Különleges, egyedi összeállítás az első világháborús gyalogezredről, 4 nemzetiszín tablón részletes nyomtatott szöveggel, rajta 10 eredeti képeslappal (képeslapok, fotólapok 1915-1916, 1940), tábori postával, egy hadnagyi katonai azonossági igazolvánnyal (1918), egy reklám nyomtatvánnyal (1915.), köztük Szirmay Ödön főhadnagyról készült fotólappal, a képeslapok, fotók nincsenek felragasztva a tablókra./   / History of 3th Hungarian Royal Army Infantry Regiment of Debrecen, with 10 pc. original postcards, 1 pc. military ID card, 1 pc. army field service postcard, and 1 pc. advertisment, on 4 sheets, not glued on the paper.
1
12730.

A magyar királyi 3. debreceni honvéd gyalogezred története. Különleges, egyedi összeállítás az első világháborús gyalogezredről, 4 nemzetiszín tablón részletes nyomtatott szöveggel, rajta 10 eredeti képeslappal (képeslapok, fotólapok 1915-1916, 1940), tábori postával, egy hadnagyi katonai azonossági igazolvánnyal (1918), egy reklám nyomtatvánnyal (1915.), köztük Szirmay Ödön főhadnagyról készült fotólappal, a képeslapok, fotók nincsenek felragasztva a tablókra./ / History of 3th Hungarian Royal Army Infantry Regiment of Debrecen, with 10 pc. original postcards, 1 pc. military ID card, 1 pc. army field service postcard, and 1 pc. advertisment, on 4 sheets, not glued on the paper.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
EUR
,
81,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A magyar királyi 19. pécsi honvéd gyalogezred története. Különleges, egyedi összeállítás az első világháborús gyalogezredről, 3 db nemzetiszín tablón részletes nyomtatott szöveggel, rajta 10 db eredeti képeslappal (képeslap, fotólap (1915-1918)), rajtuk számos érdekes fotóval, a képeslapok, fotók nincsenek felragasztva a tablókra./   History of 19th Hungarian Royal Army Infantry Regiment of Pécs, with 13 pc. original postcards, on three sheets, not glued on the paper.
1
12731.

A magyar királyi 19. pécsi honvéd gyalogezred története. Különleges, egyedi összeállítás az első világháborús gyalogezredről, 3 db nemzetiszín tablón részletes nyomtatott szöveggel, rajta 10 db eredeti képeslappal (képeslap, fotólap (1915-1918)), rajtuk számos érdekes fotóval, a képeslapok, fotók nincsenek felragasztva a tablókra./ History of 19th Hungarian Royal Army Infantry Regiment of Pécs, with 13 pc. original postcards, on three sheets, not glued on the paper.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
EUR
,
81,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Különleges, egyedi összeállítás az első világháborús  magyar királyi honvéd huszárok történetéről, közte a magyar királyi 4. és 10. honvéd huszárezreddel, 3 db nemzetiszín tablón részletes nyomtatott szöveggel, rajta 7 db eredeti képeslappal (képeslap, fotólap (1914-1918)), 2 db eredeti fotóval (1916,1918), 1 db újságkivágással, a képeslapok, fotók nincsenek felragasztva a tablókra. /  / Special selection of the history of the Hungarian Royal Hussar Regiments (4th,10th hussar regiments), first world war, with 7 pc. original postcards, 2 pc. original photos, on 3 pc. sheets, not glued on the paper.
1
12732.

Különleges, egyedi összeállítás az első világháborús magyar királyi honvéd huszárok történetéről, közte a magyar királyi 4. és 10. honvéd huszárezreddel, 3 db nemzetiszín tablón részletes nyomtatott szöveggel, rajta 7 db eredeti képeslappal (képeslap, fotólap (1914-1918)), 2 db eredeti fotóval (1916,1918), 1 db újságkivágással, a képeslapok, fotók nincsenek felragasztva a tablókra. / / Special selection of the history of the Hungarian Royal Hussar Regiments (4th,10th hussar regiments), first world war, with 7 pc. original postcards, 2 pc. original photos, on 3 pc. sheets, not glued on the paper.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1869 Elszállásolási utasítás a m. kir. honv. kerületi parancsnokságok és hadbiztosságok számára, a m. k. honvédség végleges szervezéséig, az egyik oldalon 1870-es szolgabíró bejegyzéssel,  29 p.
1
12733.

1869 Elszállásolási utasítás a m. kir. honv. kerületi parancsnokságok és hadbiztosságok számára, a m. k. honvédség végleges szervezéséig, az egyik oldalon 1870-es szolgabíró bejegyzéssel, 29 p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
EUR
,
34,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1796 I. Ferenc (1768 - 1835) német-római császár, magyar és cseh király nevében katonaszökevények számára amnesztiát hirdető rendelet, hajtásnyomokkal.
1
12734.

1796 I. Ferenc (1768 - 1835) német-római császár, magyar és cseh király nevében katonaszökevények számára amnesztiát hirdető rendelet, hajtásnyomokkal.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
5
 
1854 Nehéz-vasas pótlovak bevásárlása Magyarországban, Cs. K. 3. Hadsereg Parancsnokság hirdetménye lóvásárlásról, 34x20 cm
1
12735.

1854 Nehéz-vasas pótlovak bevásárlása Magyarországban, Cs. K. 3. Hadsereg Parancsnokság hirdetménye lóvásárlásról, 34x20 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Katonai csoportkép beszakadásokkal 22x16 cm Kartonon
1
12736.

Katonai csoportkép beszakadásokkal 22x16 cm Kartonon

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse