Bücher: Sozialwissenschaften Zahl der Lose: 57
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1614771
17001
341
Books: Social sciences
1649811
17002
341
Books: Social sciences
dr. Jancsó Benedek: Magyar nyelvtudomány-történeti tanulmányok a XVI-XVII. századból. Bp., 1881. Aigner Lajos. Károlyi Gyuláné tulajdonosi névbejegyzésével. 194p. Későbbi félvászon kötésben. Jó állapotban. Ritka! 1793102
17003
341
Books: Social sciences
1789136
17004
341
Books: Social sciences
Halassy-Nagy József: A filozófia kis tükre. Bp.,é.n.,Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, jó állapotban.
1779720
17005
341
Books: Social sciences
Zugor István: Magyar-holland szótár. Hongaars-Nederlands Woordenboek. Bp.,1979, Terra. Kiadói egészvászon-kötés.
1782370
17006
341
Books: Social sciences
Sík Sándor: Esztétika II. kötet.: A mű és a művész. Bp.,(1942), Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés. Kis szakadással. Első kiadás 1905225
17007
341
Books: Social sciences
Magyar-török, török-magyar útiszótár. Bp.,1987, Terra. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
1789058
17008
341
Books: Social sciences
Halassy-Nagy József: A filozófia története. Bp.,1943, Pantheon. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
1789009
17009
341
Books: Social sciences
Raoul Allier: Kultúra és varázslat. Fordította: Győry János. Bp.é.n.,Franklin. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF