https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Märchen Zahl der Lose: 81
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1918323
17206
341
0
3000
Books: Tales
Kunstobjekte & Papier
1
Fekete István: Tüskevár. Bp., 1957, Móra Ferenc. Első kiadás! Kiadói félvászon kötés, eredetiről másolt papír védőborítóval, jó állapotban. 1815312
17207
341
0
1200
Books: Tales
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy Méda: Szendrey Marika. Bp.,1943, Rozsnayi Károly. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1815318
17208
341
0
1600
Books: Tales
Kunstobjekte & Papier
1
Ujhelyi Sándor-Hodászy Miklós: Játékkönyv I. rész: Gyermekek számára. Bp., 1931, Singer és Wolfner. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, nagyrészt hiányos, kijáró címlappal.
Das Lot is nicht erreichbar
1905702
17209
341
0
1200
Books: Tales
Kunstobjekte & Papier
1
Weiser Ferenc: Alpesi fény. Ifjúsági elbeszélés a vörös Bécs életéből. Fordította: Belányi István. Bp.,1942,Korda Rt. Harmadik kiadás. Átkötött aranyozott műbőr-kötés, az elülső borítót bekötötték.
Das Lot is nicht erreichbar
1846484
17210
341
0
2000
Books: Tales
Kunstobjekte & Papier
1
R. M. Ballentyne: A korallsziget. Fordította: Peterdi István. Bp., é.n., Franklin. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, a kötése javított, sérült, a címlap és az elülső szennylap kijár.
Das Lot is nicht erreichbar
1834939
17211
341
0
1800
Books: Tales
Kunstobjekte & Papier
1
Mítoszok és legendák, 2 db: A. Quesnel-J.-M. Ruffieux-J.-J. és Y. Chagnaud: Egyiptom. Fordította: Sarkadi Ilona. Mítoszok és legendák. Bp.,1991,Lilliput-Gulliver. Kiadói kartonált papírkötés. Gilles Ragache-Marcel Laverdet: Amerika. Fordította: Kristóf Ildikó. Bp.,1994, Lillput. Kiadói kartonált papírkötés, javított kötéssel. 1797443
17212
341
0
1400
Books: Tales
Kunstobjekte & Papier
1
Baktay Ervin: Jancsi nyeregbe száll Ifjusági regény. Budapest, [1940.] Révai. 383 p. Kiadói, festett egészvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1789038
17213
341
0
1600
Books: Tales
Kunstobjekte & Papier
1
Elsős olvasókönyv Romankovics András. Bp., 1994. Romi-Suli Könyvkiadó,
Das Lot is nicht erreichbar
1788834
17214
341
0
1000
Books: Tales
Kunstobjekte & Papier
1
Alekszej Tolsztoj: Aranykulcsocska Bp., 1983. Móra.
Das Lot is nicht erreichbar
1789140
17215
341
0
1200
Books: Tales
Kunstobjekte & Papier
1
3 db mesekönyv: Szentiványi: A postának mennie kell, Wernerowa: Vöröske; Pénzes Bethen: Bölcső a víz alatt.
Das Lot is nicht erreichbar
1630586
17216
341
0
4000
Books: Tales
Kunstobjekte & Papier
1
Benedek Elek: Katalin. Regény fiatal leányok számára. Bp., 1910, Athenaeum. Harmadik kiadás. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas gerinccel.
Das Lot is nicht erreichbar
1789089
17217
341
0
1800
Books: Tales
Kunstobjekte & Papier
1
Jean de Brunhoff: Babar és a télapó. Bp., 2003. Móra Könyvkiadó,
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse