https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Religion Zahl der Lose: 57
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1229889
17365
340
0
800
Books: Religion
Kunstobjekte & Papier
1
Örökké élhetsz Paradicsomban a földön. h. n., 1990, Wachtturm-Gesellschaft. Műbőr kötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1914316
17366
340
0
1200
Books: Religion
Kunstobjekte & Papier
1
Barlay Ö. Szabolcs: Hitvédelem és hazaszeretet avagy antiszemita volt-e Prohászka. Székesfehérvár, 2004. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 1910754
17367
340
0
2000
Books: Religion
Kunstobjekte & Papier
1
Breviarium Romanum. Pars verna. Regensburg - Róma, 1915, Friedrich Pustet. Műbőr kötésben, jó állapotban. 1821029
17368
340
0
800
Books: Religion
Kunstobjekte & Papier
1
Biblia. Fordította a Magyar Bibliatársulat Ószövetségi és Újszövetségi Bibliafordító Szakbizottsága. Bp.,2008, Magyar Református Egyház Kálvin János Kiadója. Kiadói műbőr-kötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1733827
17369
340
0
800
Books: Religion
Kunstobjekte & Papier
1
M. Deésy Géza: Krisztusba öltözötten. Oltárraemelt jezsuiták a rend első négy századában. Bp.,1938, Korda Rt. Kiadói papírkötésben, laza fűzéssel.
Das Lot is nicht erreichbar
1735241
17370
340
0
2200
Books: Religion
Kunstobjekte & Papier
1
Hajós József: Az élet titkaiból a modern élettan bölcselete. Székesfehérvár,1921, Szerzői kiadás, (Székesfehérvári Egyházmegyei Könyvnyomda-ny.), 6+461+1 p. Átkötött félvászon-kötés, kopottas borítóval, intézményi bélyegzővel.
Das Lot is nicht erreichbar
1735523
17371
340
0
2400
Books: Religion
Kunstobjekte & Papier
1
Ráday Pál: Lelki hódolás. Debreczen, 1715. Bp., 1942, Budapesti Ref. Theol. Akadémia Baráti Szövetsége, (Slyvester Rt.-ny.) Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1733738
17372
340
0
800
Books: Religion
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Szentgyörgyi Jordán Károly: A kath. egyház történelme. A tanuló ifjúság használatára. Bp.,1901, Szent István-Társulat, 143 p. Tizenegyedik. Kiadói félvászon-kötés, foltos, kopott borítóval, a tartalomjegyzéknél, a 130. és a 131. oldalakon számos aláhúzással.
Das Lot is nicht erreichbar
1783812
17373
340
0
800
Books: Religion
Kunstobjekte & Papier
1
Szűcs Géza (szerk.): Példatár I. kötet. Győr, 1934. Evangélium. Történeti és életből vett példák. 488p. Modern, igényes műbőr kötésben, Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse