Szentiványi Róbert: A századok halhatatlan királya. Szeged, 1943, Szegedi Új Nemzedék Lapvállalat Rt. Második kiadás. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, szakadt, kissé hiányos gerinccel.
Dr. Pongrácz József: A legújabb régészeti leletek és az újszövetség. A Pápai Református Theologiai Akadémia kiadványai 35. Pápa, 1940, Főiskolai Könyvnyomda, 12 p. Kiadói papírkötés. + Maksay Albert: Az exégézis problémái. Dolgozatok a Református Theologiai Tudomány köréből. Kiadják: Az erdélyi református egyházkerület kolozsvári theol. fakultásának tanárai. 5. Cluj-Kolozsvár, 1931, Minerva, 30+2 p. Kiadói papírkötés, aláhúzásokkal.
Henri Morice: Jézus lelke. Tanulmány Krisztus jelleméről. Fordította: Nagy László. Bp., 1932, Korda Rt. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, egyébként jó állapotban.
Jacques-Bénigne Bossuet: Elmélkedései az evangéliumról II. kötet. Bp.,1914, Élet, IX-XXXIII+7+500 p. Aranyozott gerincű egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, az elején hiányzó lapokkal és két kijáró lappal, a hátsó szennylapnál foltos.
Dr. Hám Antal: Az ifju szentek élete. A kath. tanulóifjúság számára. Horn Antal rajzaival. Bp., 1926, Szent István-Társulat, (Stephaneum-ny.), 144 p. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói kissé kopottas illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, javított kötéssel.
Dr. Babura László: Nagy Szent Gergely élete. Szent István Könyvek 42. sz. Bp.,1927, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés, sérült, javított gerinccel.
Pápisták kerengője, mellyet mostan magyar nyelven az igasságszeretőknek kedvekért ki-ád T.Sz.A.U.R.E.L.P. Nyomtattatott 1661. A reformáció és ellenreformáció evangéliumi keresztyén (református és evangélikus) egyházi írói X. szám. Bp.,1938, Bethlen-Nyomda Rt., 40 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Dr. Bottyán János életművének bibliográfiája. Összeállította és a bevezetőt írta: Király László. Bp.,1985, Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
P. Doss Adolf: Gondolatok és tanácsok a műveltebb ifjúság számára. Kalocsa, 1905, Jurcsó Antal, XV+724 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, laza fűzéssel, néhány ragasztott, javított lappal, kissé foltos lapszélekkel.
A keresztyén tökéletesség gyakorlása II. kötet. Rodriguez Alfonz J. T. nyomán átdolgozta Tóth Mike. Kalocsa, 1905, Jurcsó Antal, 623 p. Átkötött egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé foltos lapélekkel. Második kiadás.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.