https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Religion

Zahl der Lose: 57

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Szentiványi Róbert: A századok halhatatlan királya. Szeged, 1943, Szegedi Új Nemzedék Lapvállalat Rt. Második kiadás. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, szakadt, kissé hiányos gerinccel.
1
17341.

Szentiványi Róbert: A századok halhatatlan királya. Szeged, 1943, Szegedi Új Nemzedék Lapvállalat Rt. Második kiadás. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, szakadt, kissé hiányos gerinccel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Pongrácz József: A legújabb régészeti leletek és az újszövetség. A Pápai Református Theologiai Akadémia kiadványai 35. Pápa, 1940, Főiskolai Könyvnyomda, 12 p. Kiadói papírkötés. +  Maksay Albert: Az exégézis problémái. Dolgozatok a Református Theologiai Tudomány köréből. Kiadják: Az erdélyi református egyházkerület kolozsvári theol. fakultásának tanárai. 5. Cluj-Kolozsvár, 1931, Minerva, 30+2 p. Kiadói papírkötés, aláhúzásokkal.
1
17342.

Dr. Pongrácz József: A legújabb régészeti leletek és az újszövetség. A Pápai Református Theologiai Akadémia kiadványai 35. Pápa, 1940, Főiskolai Könyvnyomda, 12 p. Kiadói papírkötés. + Maksay Albert: Az exégézis problémái. Dolgozatok a Református Theologiai Tudomány köréből. Kiadják: Az erdélyi református egyházkerület kolozsvári theol. fakultásának tanárai. 5. Cluj-Kolozsvár, 1931, Minerva, 30+2 p. Kiadói papírkötés, aláhúzásokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Henri Morice: Jézus lelke. Tanulmány Krisztus jelleméről. Fordította: Nagy László. Bp., 1932, Korda Rt. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, egyébként jó állapotban.
1
17343.

Henri Morice: Jézus lelke. Tanulmány Krisztus jelleméről. Fordította: Nagy László. Bp., 1932, Korda Rt. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Jacques-Bénigne Bossuet: Elmélkedései az evangéliumról II. kötet. Bp.,1914, Élet, IX-XXXIII+7+500 p. Aranyozott gerincű egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, az elején hiányzó lapokkal és két kijáró lappal, a hátsó szennylapnál foltos.
1
17344.

Jacques-Bénigne Bossuet: Elmélkedései az evangéliumról II. kötet. Bp.,1914, Élet, IX-XXXIII+7+500 p. Aranyozott gerincű egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, az elején hiányzó lapokkal és két kijáró lappal, a hátsó szennylapnál foltos.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Hám Antal: Az ifju szentek élete. A kath. tanulóifjúság számára. Horn Antal rajzaival. Bp., 1926, Szent István-Társulat, (Stephaneum-ny.), 144 p. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói kissé kopottas illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, javított kötéssel.
1
17345.

Dr. Hám Antal: Az ifju szentek élete. A kath. tanulóifjúság számára. Horn Antal rajzaival. Bp., 1926, Szent István-Társulat, (Stephaneum-ny.), 144 p. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói kissé kopottas illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, javított kötéssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Babura László: Nagy Szent Gergely élete. Szent István Könyvek 42. sz. Bp.,1927, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés, sérült, javított gerinccel.
1
17346.

Dr. Babura László: Nagy Szent Gergely élete. Szent István Könyvek 42. sz. Bp.,1927, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés, sérült, javított gerinccel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pápisták kerengője, mellyet mostan magyar nyelven az igasságszeretőknek kedvekért ki-ád T.Sz.A.U.R.E.L.P. Nyomtattatott 1661. A reformáció és ellenreformáció evangéliumi keresztyén (református és evangélikus) egyházi írói X. szám. Bp.,1938, Bethlen-Nyomda Rt., 40 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
17347.

Pápisták kerengője, mellyet mostan magyar nyelven az igasságszeretőknek kedvekért ki-ád T.Sz.A.U.R.E.L.P. Nyomtattatott 1661. A reformáció és ellenreformáció evangéliumi keresztyén (református és evangélikus) egyházi írói X. szám. Bp.,1938, Bethlen-Nyomda Rt., 40 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kállay Miklós: A pápa és a Vatikán. Bp., 1935, Cserépfalvi. Kopott vászonkötésben, jó állapotban.
1
17348.

Kállay Miklós: A pápa és a Vatikán. Bp., 1935, Cserépfalvi. Kopott vászonkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Bottyán János életművének bibliográfiája. Összeállította és a bevezetőt írta: Király László.  Bp.,1985, Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
1
17349.

Dr. Bottyán János életművének bibliográfiája. Összeállította és a bevezetőt írta: Király László. Bp.,1985, Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Dudek János: A keresztyén vallás apológiája. Bp.,1893, Szent István-Társulat. Átkötött félvászon-kötés, aláhúzásokkal, kijáró lapokkal.
1
17350.

Dr. Dudek János: A keresztyén vallás apológiája. Bp.,1893, Szent István-Társulat. Átkötött félvászon-kötés, aláhúzásokkal, kijáró lapokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
P. Doss Adolf: Gondolatok és tanácsok a műveltebb ifjúság számára. Kalocsa, 1905, Jurcsó Antal, XV+724 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, laza fűzéssel, néhány ragasztott, javított lappal, kissé foltos lapszélekkel.
1
17351.

P. Doss Adolf: Gondolatok és tanácsok a műveltebb ifjúság számára. Kalocsa, 1905, Jurcsó Antal, XV+724 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, laza fűzéssel, néhány ragasztott, javított lappal, kissé foltos lapszélekkel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A keresztyén tökéletesség gyakorlása II. kötet. Rodriguez Alfonz J. T. nyomán átdolgozta Tóth Mike. Kalocsa, 1905, Jurcsó Antal, 623 p. Átkötött egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé foltos lapélekkel. Második kiadás.
1
17352.

A keresztyén tökéletesség gyakorlása II. kötet. Rodriguez Alfonz J. T. nyomán átdolgozta Tóth Mike. Kalocsa, 1905, Jurcsó Antal, 623 p. Átkötött egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé foltos lapélekkel. Második kiadás.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse