A Pesti Hírlap Könyvtára: Az ezeréves Magyarország. 1200 oldalon 1031 mélynyomású fényképpel és képpel, két színes térképmelléklettel és 82 szövegközti térképpel. Bp., 1939, A Pesti Hírlap Rt.,(Légrády-ny.), 1200 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel, kissé sérült kötéssel.
id. Alliquander Ödön: A magyarországi szénbányavállalatok s az ásványszénbányászat 1940-ben. A bányászat, kohászat, és földtan klasszikusai. IV. kötet. Miskolc, 1989, Nehézipari Műszaki Egyetem Könyvtára és Levéltára. Kiadói papírkötés.
Koppány Tibor hetvenedik születésnapjára. Tanulmányok. Szerk.: Bardoly István - László Csaba. Bp., 1998, Országos Műemlékvédelmi Hivatal. Papírkötésben, jó állapotban.
Balla Antal: A legújabb kor világtörténete. Bp.,1937, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Harmadik, bővített kiadás. Kiadói aranyozott félbőr-kötésben, kopott.
Alexander Sixtus von Reden: Az Osztrák-Magyar Monarchia. Történelmi dokumentumok a századfordulótól 1914-ig. Bp. - Salzburg, 1989, Széchenyi Kiadó - Druckhaus Nonntal Bücherdienst. Kiadói aranyozott műbőr kötésben, papír védőborítóban.
Erzsébet királyasszony emlékének. Főszerk.: Gábel Gyula. Bp., 1915, Globus. Díszes, festett vászonkötésben, a kötés belül egy helyen részben elválik, egyébként jó állapotban.