Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 160

15786.

Rufpreis:
800 HUF

A Pesti Hírlap Könyvtára: Az ezeréves Magyarország. 1200 oldalon 1031 mélynyomású fényképpel és képpel, két színes térképmelléklettel és 82 szövegközti térképpel. Bp., 1939, A Pesti Hírlap Rt.,(Légrády-ny.), 1200 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel, kissé sérült kötéssel.
15787.

Rufpreis:
2 800 HUF

Pókos Edit: A Boldogok szigete szimbúlum a Tuenkantajat-nemzedék értelmezésében. Bp., 1973. A szerző dedikációjával . 10p.
15788.

Rufpreis:
1 000 HUF

id. Alliquander Ödön: A magyarországi szénbányavállalatok s az ásványszénbányászat 1940-ben. A bányászat, kohászat, és földtan klasszikusai. IV. kötet. Miskolc, 1989, Nehézipari Műszaki Egyetem Könyvtára és Levéltára. Kiadói papírkötés.
15789.

Rufpreis:
1 200 HUF

Koppány Tibor hetvenedik születésnapjára. Tanulmányok. Szerk.: Bardoly István - László Csaba. Bp., 1998, Országos Műemlékvédelmi Hivatal. Papírkötésben, jó állapotban.
15790.

Rufpreis:
1 000 HUF

15791.

Rufpreis:
1 000 HUF

Alexander Sixtus von Reden: Az Osztrák-Magyar Monarchia. Történelmi dokumentumok a századfordulótól 1914-ig. Bp. - Salzburg, 1989, Széchenyi Kiadó - Druckhaus Nonntal Bücherdienst. Kiadói aranyozott műbőr kötésben, papír védőborítóban.
15792.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Longhena, Maria: Az ősi Mexikó. Bp., 1998, Officina. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15793.

Rufpreis:
2 000 HUF

Letűnt civilizációk nyomában. Szerk.: Bourbon, Fabio - De Fabianis, Valeria Manfert. Bp., 1998, Alexandra. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15794.

Rufpreis:
2 000 HUF

15795.

Rufpreis:
10 000 HUF

Dr. Bolgár Erik: A Szovjetunió I. kötet. Bp., 1946, Athenaeum. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
15796.

Rufpreis:
1 000 HUF

15797.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF