Kosáry Domokos: Művelődés a XVIII. századi Magyarországon. Bp.,1980, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt, javított papír védőborítóban.
John E. Morby: A világ királyai és királynői. Az idők kezdetétől napjainkig. Fordította: Hideg János. Budapest, 1991, Maecenas. Kiadói kemény papírkötés, beragasztott Szent László hermát ábrázoló képeslappal, jó állapotban.
Bokor Imre: Vörös vírus. Bp.,1996, (Zalaegerszeg, Zalai Nyomda.) Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált. Kik, hogyan és miért nyuvasztották ki Sztalint? Bp.,1999, Heraldika. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által dedikált.
Magyarországi levéltárak. Szerk.: Blazovich László-Müller Veronika. Bp.-Szeged, 1996, Magyar Levéltárosok Egyesülete. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.+ 4 db levéltárismertető nyomtatvány: A Komárom-Esztergom Megyei Önkormányzat Levéltára, Veszprém Megyei Levéltár, A Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Levéltár és szakkönyvtára. Jó állapotban.