Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 160

Visages de La Hongrie. Paris, 1938, Libraire Plon, 621+3 p.+1 t.( kihajtható térkép.) Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, francia nyelven. / Paperbinding, with worn cover, in French language.
16563.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vikár Béla: Magyarázatok a Kalevalához Budapest, La Fontaine Társaság kiadása, 1935.. Kiadói papírkötésben
16564.

Rufpreis:
1 800 HUF

Az 1848-1849. évi forradalom és szabadságharc története. Szerk.: Hermann Róbert. Bp.,1996, Videopont. Kiadói kartonált papírkötés.
16565.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Politikai Magyarország. Főszerk.: Szász József. II. kötet. Magyarország története Ferenc császár korától 1910-ig. Bp., 1913, Anonymus Történelmi Könyvkiadó Vállalat. Szövegközti képekkel és önálló táblákkal illusztrálva. Kiadói szecessziós dúsan aranyozott félig bőr, félig pergamen díszkötésben, Dörner és Heimberg-kötés, gerincén aranyozott címfelirattal, az első kötéstáblán a Szentkoronás címer stilizált képével, aranyozott lapélekkel, kopottas borítóval, sérült, részben hiányos gerinccel.
16566.

Rufpreis:
3 000 HUF

Murányi Gábor: Volt egyszer egy Magyar Nemzet? - Sajtótörténeti krónika 1989-1991. Dedikált!  Bp., 1992. Torony.
16567.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezer esztendő Millenniumi Olvasókönyv I. Bp., 2000. Dinasztia Kiadó,
16568.

Rufpreis:
800 HUF

16569.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

16570.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

16571.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jutaka Tazava-Szaburo Macsubara-Sunszuke Okuda-Jaszunori Nagahata: A japán kultúra története. Áttekintés. hn., 1987, Japán Külügyminisztérium. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16572.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

2003-2009 Alba Regia Annales Musei Stephani Regis. Szent István Múzeum  évkönyv 6 száma, (XXXI., XXXIII-XXXIV., 35.,37.-38. Székesfehérvár, 2003-2009, Szent István Múzeum. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16573.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Fitz Jenő: Gorsium Herculia. A táci római kori ásatások. Székesfehérvár, 1996, Szent István Király Múzeum. Hatodik kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16574.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF