Visages de La Hongrie. Paris, 1938, Libraire Plon, 621+3 p.+1 t.( kihajtható térkép.) Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, francia nyelven. / Paperbinding, with worn cover, in French language.
Politikai Magyarország. Főszerk.: Szász József. II. kötet. Magyarország története Ferenc császár korától 1910-ig. Bp., 1913, Anonymus Történelmi Könyvkiadó Vállalat. Szövegközti képekkel és önálló táblákkal illusztrálva. Kiadói szecessziós dúsan aranyozott félig bőr, félig pergamen díszkötésben, Dörner és Heimberg-kötés, gerincén aranyozott címfelirattal, az első kötéstáblán a Szentkoronás címer stilizált képével, aranyozott lapélekkel, kopottas borítóval, sérült, részben hiányos gerinccel.
Papp-Váry Árpád, Hrenkó Pál: Magyarország története régi térképeken. Bp., 1989, Gondolat - Officina Nova. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
Jutaka Tazava-Szaburo Macsubara-Sunszuke Okuda-Jaszunori Nagahata: A japán kultúra története. Áttekintés. hn., 1987, Japán Külügyminisztérium. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
2003-2009 Alba Regia Annales Musei Stephani Regis. Szent István Múzeum évkönyv 6 száma, (XXXI., XXXIII-XXXIV., 35.,37.-38. Székesfehérvár, 2003-2009, Szent István Múzeum. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Fitz Jenő: Gorsium Herculia. A táci római kori ásatások. Székesfehérvár, 1996, Szent István Király Múzeum. Hatodik kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.