Tétel

Rufpreis:

20 000 HUF

Beschreibung:

Fekete Géza (Dezső) (1939- ) 2013. "Vámbéry Ármin 1832-1913" Br Éremkedvelők Egyesülete tagilletmény emlékérem peremen számozással (103x108mm) T:1- patina / Hungary 2013. "Ármin Vámbéry 1832-1913" Br Enthusiasts Society Membership Medallion on the edge with numbering "42/3". Sign.: Géza Fekete C:AU patina

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ttg