Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 84

30238.

Rufpreis:
5 000 HUF

30239.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Asszonyi Tamás (1942-) 1989. "Pro Musica / MR (Magyar Rádió)" öntött Br emlékérem (248g/80mm) T:1- / Hungary 1989. "Pro Musica / Hungarian Radio" cast Br commemorative medallion. Sign.: Tamás Asszonyi (248g/80mm) T:AU
30240.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1907. "Tisza István gróf" egyoldalas Br plakett (128,34g/76x54mm) T:1-,2 / Hungary 1907. "Tisza István gróf" one-sided Br plaque. Sign.: Fülöp Beck Ötvös (128,34g/76x54mm) C:AU,XF HP 866.
30241.

Rufpreis:
8 000 HUF

30242.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

30243.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

30244.

Rufpreis:
8 000 HUF

Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1935. "Dunaszentgyörgyi Tolnay Kornél - 1935 / Mindig A Közért" Br emlékérem (125g/60mm) T:2 / Hungary 1935. "Dunaszentgyörgyi Tolnay Kornél - 1935 / Always For The Public" Br commemorative medallion. Sign.: Fülöp Beck Ötvös (125g/60mm) C:XF TP 141.
30245.

Rufpreis:
5 000 HUF

Berán Lajos (1882-1943) 1922. Kétoldalas bronz plakett Gróf székhelyi Majláth Gusztáv Károly erdélyi püspök portréjával "GVSTAVVS CAROLVS E COMITIB, S, MAJLÁTH DE SZÉKHELY EPISCOPVS TRANSSYLVANIENSIS 1897-1922 / IN MEMORIAM QVINQVELYSTRORVM IN CATHEDRA EPSICOPALI TRANSSYLVANIENSI FELICITER COMPLETORVM CLERVS DIOCECESANVS" (83x54mm) T:XF patina, ph /  Hungary 1922. Double-sided bronze plaque depicting Gusztáv Károly Majláth, bishop of Transylvania. Sign: Lajos Berán (83x54mm) C:XF patina, edge error HP 1234.
30246.

Rufpreis:
12 000 HUF

Berán Lajos (1882-1943" 1929. "Ha Isten velünk - Kicsoda ellenünk 1929 / Bethlen Gábor halála 300-adik évfordulójának emlékére" kétoldalas Br emlékérem (56,48g/47mm) T:1- / Hungary 1929. Commemorative medallion 300th year of the death of Gábor Bethlen "Ha Isten velünk - Kicsoda ellenünk 1929 / Bethlen Gábor halála 300-adik évfordulójának emlékére" double-sided Br commemorative medallion (56,48g/47mm) C:AU
30247.

Rufpreis:
5 000 HUF
22

Betlen Gyula (1879-1963) 1906. "MAGY. IZR. KÉZMŰ ÉS FÖLD-MŰVELÉSI EGYESÜLET" kétoldalas ezüstözött Br emlékérem, hátlapon gravírozva "MÉLY HÁLÁJUK ÉS RAGASZKODÁSUK JELÉÜL KEMÉNY DÁVID EGYESÜLETI TITKÁR ÚRNAK AZ EGYESÜLET VOLT NÖVENDÉKEI" (151,35g/72,5mm) T:2 karc, ph. / Hungary 1906. "MAGY. IZR. KÉZMŰ ÉS FÖLD-MŰVELÉSI EGYESÜLET" double-sided silver plated Br commemorative medallion, engraved on reverse "MÉLY HÁLÁJUK ÉS RAGASZKODÁSUK JELÉÜL KEMÉNY DÁVID EGYESÜLETI TITKÁR ÚRNAK AZ EGYESÜLET VOLT NÖVENDÉKEI" (151,35g/72,5mm) C:XF scratch, edge error
30248.

Rufpreis:
12 000 HUF

30249.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF