Ungarische Ärztliche Medaillen und Plaketten

Zahl der Lose: 54

Dr. Sós András (1943-) 1978. "Johan Béla" egyoldalas, öntött Br emlékérem (512g/104mm) T:1- / Hungary 1978. "Béla Johan" one-sided, cast Br commemorative medallion. Sign.: András Sós, Dr. (512g/104mm) C:AU CS 256.
30223.

Rufpreis:
6 000 HUF

Stanzel Antal (1938-1998) 1987. "Dr. Kresz Géza 1887 / 100 éves a Mentésügy 1887-1987" kétoldalas Br emlékérem (99g/60mm) T:1- / Hungary 1987. "Dr. Géza Kresz 1887 / The Rescue Case is 100 years old 1887-1987" kétoldalas Br emlékérem (99g/60mm) C:AU CS 358.
30224.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szabó Gábor (1940- ) 1985 "Magyar Orthopaed Társaság Dollinger Gyula Emlékérem 1984" egyoldalas, öntött Br emlékérem (304,65g/107mm) T:1- / Hungary 1985. "Gyula Dollinger Medal of the Hungarian Orthopaed Association" one-sided, cast Br commemorative medallion. Sign.: Gábor Szabó (304,65g/107mm) C:AU CS 124.
30225.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szanyi László 1981. "Prof. Tauffer Vilmos 1851-1934 / 100 éves a Semmelweis Orvostudományi Egyetem II. sz. Női Klinikája 1981" öntött Br emlékérem (334,76g/86mm) T:1- / Hungary 1981. "Vilmos Tauffer, Prof., 1851-1934" cast Br commemorative medallion. Sign.: László Szanyi (334,76g/86mm) C:AU CS 670.
30226.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szmrecsányi Péch Boldizsár (1970-) 1994. "Dr. Imre György 1984-1994 / Semmelweis OTE II. Szemklinika" öntött Br emlékérem (231,82g/87mm) T:1- patina / Hungary 1994. "Imre György, Dr., 1984-1994" cast Br commemorative medallion. Sign.: Boldizsár Péch Szmrecsányi (231,82g/87mm) C:AU patina CS 230.
30227.

Rufpreis:
6 000 HUF

Tóta Gyula (1912-1988) 1975. "Dr. Aszalós Imre 1897-1973 / Aszalós Imre Tudományos Emlékülés Baja 1975" öntött Br emlékérem (296,23g/98mm) T:1- / Hungary 1975. "Imre Aszalós 1897-1973 / Imre Aszalós Scientific Memorial Session Baja 1975" cast Br comemmorative medallion. Sign.: Gyula Tóta (296,23g/98mm) C:AU CS 15.
30228.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF