Foto

Zahl der Lose: 530

cca 1956-1967 A Fővárosi Autóbuszüzem Ikarus 60-as busza az angyalföldi József Attila Művelődési Ház előtt (4-es busz), fotó kartonon, Autóbuszüzem Propagandacsoport, 23x30 cm
12063.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1940 Zsengellér Gyula (1915-1999) legendás újpesti -, világbajnoki ezüstérmes magyar labdarúgó fotó hagyatéka, 5 db, egy fotó kartonon (Foto Ullmann, válogatott fotó, címeres mezben, 1940), a többi fotó, közte foltos, egyen a Nemzeti Sport bélyegzőjével, egy fotó sarkain kis törésnyomokkal és kis kopásnyomokkal, 28x39 cm és 17x23 cm közötti méretben
12064.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Xántus János, (1825-1894.) magyar természettudós, utazó, néprajzkutatóhoz kapcsolódó fénykép album 39 db képpel, benne Xantus dedikált fényképe Holter Fáy Antal zeneszerző, családtagok és számos más, részben azonosításra váró személy vizitkártya méretű képe. Megviselt rézveretes bőr fényképtartóban.
12065.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25
18

cca 1940 A Magyar Államvasutak Takarék- és Segélyszövetkezetének mátraházi magaslati üdülőtelepének képes füzete egészvászon kötésben, 16+1 db fotó kartonra kasírozva, feliratozva, 12x17 cm, karton 32x24 cm
12066.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

cca 1972 Fehérneműreklám, vintage negatívról készült mai nagyítás 25x18 cm-es fotópapírra
12067.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1900 A Carola női kalapszalon névjegye és egy fénykép a szalon kreációjáról, kartonra kasírozva, 18x13cm
12068.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1938 Dr. Csörgeő Tibor (1896-1968) három vintage fotója teniszpartneréről, közös kartonra felragasztva, jelzés nélkül, a szerző hagyatékából, 8x11 cm, karton 25x17 cm
12069.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1898 Soproni Férfi Dalkör, csoportkép zászlóval, vintage fotó kartonon, jobb felső sarkában törésnyommal, szélein kissé sérült, 26x36,5 cm
12070.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

1923 Eger, Kiss J. és Fia fényképészek által jelzett, vintage fotó, 9x14 cm, karton 16x21 cm
12071.

Rufpreis:
1 400 HUF

1921 Monor, Farkas Sándor fényképész által készített iskolai csoportkép, a fiúiskola II. osztályáról, 11,4x16 cm, karton 16,5x24 cm
12072.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1926 Miskolc, Ábrahám István fényképész hidegpecsétjével jelzett, vintage fotó, 23,5x16,5 cm, karton 30x20 cm
12073.

Rufpreis:
1 600 HUF

1921 Szeged, Simonyi L. fényképész által készített vintage fotó, a képen Kopasz Mihály és Vörös Teruska, a hátoldalon levő felirat szerint, 15,7x11 cm, karton 25,6x16,5 cm
12074.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF