1899 Foča látképe a Ćehotina és a Drina folyók között. Rajta a tiszti kaszinóval, és a Rudolf-mecsettel (Rudolfs-moschee) és az északi kaszárnyával. (Bosznia-Hercegovina.), 1899. május 28., egy itt állomásozó magyar katona bejegyzéseivel feliratozva a hátoldalán, fotó kartonon,11x16 cm/ 1899 View of Foča (Bosnia-Herzegovina) between Ćehotina and Drina rivers, with Officers-Casino, and Rudolf-mosque (Rudolfs-moschee) and the "K. u. K. Nord Kaserne", 28th may 1899., with notices of a Hungarian soldier on the back, photo on board, 10x16 cm.
1938 Felvidéki bevonulás albumlapokon, a bevonulás mellett nagyszámú város és életkép is, Ipolyság, Kassa, Érsekújvár, Dunaszerdahely, Munkács, Tiszaújlak, Léva, Somorja, Ungvár, Tornaalja, Szádalja, Kranszahorka, Rimaszécs, Rozsnyó, 1938. XI. 12-XI. 27., közte város és életképek is, 92 db feliratozott, dátumozott fotó 37 db karton albumlapon, 11x9 cm és 5x4 cm közötti méretben
cca 1895-1900 Koháryháza, Felvidék, a Coburg kastély. Klösz György felvétele. Keményhátú fotó kartonon. 23,5x34 cm. / Pohorelá, Slovakia, Coburg castle. Photo by GYörgy Klösz, on cardboard, 23,5x34 cm
cca 1900 Ceglédi vasútállomás, előtte az állomás dolgozóival, fotó kartonon, Száger M. czeglédi műterméből, a karton körbevágott, kopott, foltos, az egyik sarkán hiánnyal, a fotó felületén kopásnyomokkal, 24x30 cm