Tétel

Rufpreis:

120 000 HUF

27

Beschreibung:

Szánthó Mária (1897-1998): Lány hegedűvel. Olaj, vászon. Jelzett. Díszes, sérült historizáló stílusú fa keretben. 85x70 cm / Mária Szánthó (1897-1998): Lady with violin. Oil on canvas, signed. Framed. 85x70 cm.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : scanner