Szánthó Mária (1897-1998): Lány hegedűvel. Olaj, vászon. Jelzett. Díszes, sérült historizáló stílusú fa keretben. 85x70 cm / Mária Szánthó (1897-1998): Lady with violin. Oil on canvas, signed. Framed. 85x70 cm.