Moldován István (1911-2000): Napfényes utca. Olaj, vászon, jelzett, díszes, kissé sérült keretben, 66,5×99 cm / István Moldován (1911-2000): Sunny street. Oil on canvas, signed. Framed. 66,5x99 cm