Tétel

Rufpreis:

460 000 HUF
1 246,61 EUR, 1 437,50 USD

Beschreibung:

Kosztolányi-Kann Gyula (1868-1945): Dombos táj, olaj, vászon, jelzett (Kann Gyula), sérült (korábban feltekerve), fa keretben. Kann Gyula 1909-ben vette fel a Kosztolányi előnevet, addig Kann Gyula szignóval jelezte alkotásait. Az árverésünkön szereplő festménye ezek alapján 1905-08 körül készülhetett. Proveniencia: Gerő Ödön művészeti szakíró, újságíró lánya, Gerő Zsófia (1895-1966) hagyatékából. 74,5×62 cm / Gyula Kosztolányi-Kann (1868-1945): Landscape with hills. OIl on canvas, signed. Damaged (earlier rolled). Provenance. From the estate of Sophie Gerő (1895-1966), daughter of famous Hungarian journalist, art critic Edmund (Ödön) Gerő. 74,5x62 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit