Berkes Antal (1874-1938): Hölgy legyezővel, 1905. Olaj, vászon, restaurált. Jelezve balra lent: Berkes A 1905. Fa keretben. 70×72 cm / Antal Berkes (1874-1938): Lady with fan, 1905. Oil on canvas, restored.Signed. Framed. 70×72 cm