Tétel

Rufpreis:

18 000 HUF
48,78 EUR, 56,25 USD

Beschreibung:

Kováts György: Kézikönyv a vasút építkezéseknél előforduló biztosító és egyéb munkák előállításáról. A pályafelvigyázók számára. Írta és rajzolta: - -. MÁV pályafelvigyázó. Bp.,(1898),Markovits és Garai-ny., 107 p.+4 (közte két kihajtható) t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, intézményi bélyegzőkkel. Ritka!

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert