Tétel

Rufpreis:

4 800 HUF

Beschreibung:

[Sims, James Marion (1813-1883)] Sims, J. Marion: Kórodai jegyzetek a méhbántalmak sebészete felett, különös tekintettel a meddőség kezelésére. Ford.: Báthory István. Szöveg közé nyomott 142 fametszettel. Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat VII. köt. Pest, 1868., Khór és Wein, 12+292+1 p. Korabeli kopott félvászon-kötésben, kopott borítóval, foltos. Ritka nőgyógyászati tankönyv.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit