Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 15

Fodor József: Közegészségügy Angolországban. Tekintettel az orvosügyre, orvosi rendészetre és törvényszéki orvosi ügyre, valamint a hazai viszonyokra. Magyar Orvosi Könyvkiadó-Társulat Könyvtára XX. kötet. Bp., 1873., Athenaeum, XIV+2+507 p. Későbbi átkötött aranyozott gerincű félbőr-kötésben, kissé kopott borítóval, festett lapélekkel.
15227.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

[Wunderlich, Karl Reinhold August (1815-1877)]: Wunderlich A. C.: A test hőmérsékletének viszonya betegségekben. Ford.: Id. Purjesz Zsigmond. Szövegközti 38 fametszettel és 7 kihajtható táblával illusztrált kötet. Magyar Orvosi Könyvkiadó-Társulat Könyvtára. XVI. köt. Pest, 1871., Athenaeum, III+5+391 p.+VII t. Korabeli félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzőkkel, hiányzó szennylapokkal.
15228.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

[Sims, James Marion (1813-1883)] Sims, J. Marion: Kórodai jegyzetek a méhbántalmak sebészete felett, különös tekintettel a meddőség kezelésére. Ford.: Báthory István. Szöveg közé nyomott 142 fametszettel. Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat VII. köt. Pest, 1868., Khór és Wein, 12+292+1 p. Korabeli kopott félvászon-kötésben, kopott borítóval, foltos. Ritka nőgyógyászati tankönyv.
15229.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF