Tétel

Rufpreis:

12 000 HUF

Beschreibung:

Bástyai Lóránt: Vadmadárból - vadászmadár. Bp., 1955., "Művelt Nép", (Szikra-ny.), 102+1 p. + 2 (1 db egyoldalas, 1 db kétoldalas illusztráció)+10 (9 db kétoldalas, 1 db egyoldalas fekete-fehér fotót tartalmazó képtábla) t. ifj. Tildy Zoltán fotóival illusztrált. A borító Mohrlüder Vilmos munkája. Az illusztrációkat ifj. Finta József készített. Szövegközti rajzokkal, ábrákkal illusztrálva. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés, kiadói javított, kissé szakadt, illusztrált papír védőborítóban, névbejegyzéssel. Megjelent 3000 példányban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert