Tétel

Rufpreis:

12 000 HUF

15

Beschreibung:

1940 Vadászat - halászat. Weekend-turisztika. VIII. évf. 1-24 . Teljes évfolyam. Szerk.: Sz. Sándor Béla. Bp., Hubertus Országos Magyar Vadászati Védegylet-Országos Magyar Galamblövő Egylet-Magyar Tacskó-Tenyésztők Egyesülete-Neptun Sporthorgász Egyesület, 573-847 p. Korabeli reklámokkal. Félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, egy lapot fordítva kötöttek be (573/574.), nyomdahibás lapokkal (üres oldalak, 772/773,776/777.) Ritka!

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert