Discorso storico, o sia notiziario dell' anno 1756. Napoli, 1756., Giralamo Flauto, 6 sztl. lev+160 p. Olasz nyelven. Korabeli aranyozott gerincű egészbőr-kötés, festett lapélekkel, a borítón kis kopásnyomokkal, jó állapotban./ In Italian language. Full-leather-binding, with worn cover.
Vlagyimir Vlagyimirovics Majakovszkij: Lenin. Fordította: Radó György. Az eredeti linóleummetszeteket Raszler Károly készítette. Bp, 1962, Magyar Helikon. Kiadói bőrkötés, jó állapotban. Számozott (3300/580.) példány. Csak 800 példány bőrkötéses!