Ex libris - Kleingrafik Zahl der Lose: 218
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1434675
10584
339
Ex libris - small-graphics
Mart Lepp (1947-): Ex libris. Rézkarc, papír, sorszámozott, jelzett, 14×7.5 cm
1419773
10585
339
Ex libris - small-graphics
Mart Lepp (1947-): Ex Libris Bruno ex libris. Rézkarc, papír, jelzett / Etched bookplate, 10x80 cm
1419458
10586
339
2200
Ex libris - small-graphics
Mart Lepp (1947-). Rézkarc, papír, jelzett / Etched bookplates 9x6, 9x13 cm
1419590
10587
339
Ex libris - small-graphics
Mart Lepp (1947-): HF. Egyedi mélyenyomás, papír, jelzett, 9,5x9 cm
1434680
10588
339
Ex libris - small-graphics
Mart Lepp (1947-): Ex libris. Rézkarc, papír, sorszámozott, jelzett, 18×9 cm
1419762
10589
339
Ex libris - small-graphics
Mart Lepp (1947-): Ex Musicis Bach ex libris. Rézkarc, papír, jelzett, 6,5x9 cm
1419721
10590
339
Ex libris - small-graphics
Miroslav Matouš (1920-1998): Ex libris Hlavacek. Rézkarc, papír, jelzett, 13×7,5 cm
1419717
10591
339
4600
Ex libris - small-graphics
Lorentz May(?-?): Ex librisek, 5 db. Rézkarc, papír, jelzett, 2x4 és 9x7 cm között
1419519
10592
339
4600
Ex libris - small-graphics
Lorentz May(?-?): Ex librisek, 5 db. Színes rézkarc, papír, jelzett, 7x4,5 cm
1433953
10593
339
3400
Ex libris - small-graphics
Lorentz May (?-?): Ex librisek, 4 db. Rézkarc, papír, jelzettek, 5×5 - 8×5 cm
1434684
10594
339
Ex libris - small-graphics
Lorentz May (?-?): Erotikus Ex libris. Rézkarc, papír, sorszámozott, pecséttel jelzett, 8×5 cm
1419771
10595
339
Ex libris - small-graphics
Mayer jelzéssel: Ex libris Arvid Vilms, rézkarc, papír, jelzett, 11×6 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF