Ex libris - Kleingrafik Zahl der Lose: 218
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1782167
10596
339
100
Ex libris - small-graphics
Menyhárt József (1901-1976): Erotikus ex libris Eugeni Kelemen. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 12×6 cm 1434587
10597
339
Ex libris - small-graphics
1988 Miklós Árpád (1958): Ex Libris Dr. Virágh Zoltán. Rézkarc-aquatinta, papír, jelzett, 7×5.5 cm
1434567
10598
339
Ex libris - small-graphics
Molnár Dénes (1947-2000): Ex libris Jacob Marza Rézkarc, papír, jelzett, 8x6 cm
1434381
10599
339
Ex libris - small-graphics
Molnár Dénes (1947-2000): Pajzán ex libris, Jacob Marza. Rézkarc, papír, jelzett, 8×6 cm
1419149
10600
339
Ex libris - small-graphics
Molnár Dénes (1947-2000): Ex libris Jacob Marza Rézkarc, papír, jelzett, / Etched, signed bookplate. 9x6 cm
1419829
10601
339
Ex libris - small-graphics
L. Mötuste jelzéssel: Ex libris Metsaviir. Rézkarc, papír, jelzett, 8x9,5 cm
1794239
10602
339
100
Ex libris - small-graphics
Muggi Wille Nielsen (1923-): Ex libris Ella Enyel. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 13×7 cm 1434572
10603
339
Ex libris - small-graphics
Nagy Árpád Dániel (1922-1985): Ex Libris Dr. Keszi Pálné. Rézmetszet, papír, jelzett a nyomaton, 5x4.5 cm.
1419696
10604
339
3800
Ex libris - small-graphics
Nagy Árpád Dániel(1922-1985): Ünnepek, 4 db ex libris. Rézkarc, papír, jelzett, 5x3,5 és 6x9 cm között
1419141
10605
339
Ex libris - small-graphics
Nagy Árpád Dániel (1922-1985): Ex libris Dorogi Márton. Rézkarc, papír. / Etched, signed bookplates. 11x7 cm
1419803
10606
339
2200
Ex libris - small-graphics
Nagy Árpád Dániel (1922-1985): Ex Librisek, Dr. Körmendy László-Dr. Mészáros Zsuzsanna, Rezes Molnár Hildegard, 2 db. Rézkarc, papír, jelzett, 5x3 cm, és 4.5x4.5 cm.
1419797
10607
339
Ex libris - small-graphics
Nagy Árpád Dániel (1922-1985): Ex Libris Váradi László, Virág. Rézkarc, papír, jelzett, 8x4.5 cm.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF