Ex libris - Kleingrafik Zahl der Lose: 218
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1419727
10548
339
Ex libris - small-graphics
Halász Imre(?-?): BUÉK Halász család. Rézkarc, papír, jelzett, 9,5x6 cm
1434228
10549
339
Ex libris - small-graphics
Heinrich Ilgenfritz (1899-1969): Ex libris Hans-Jürgen Viehrig. Rézkarc, papír, jelzett, 10×6 cm
1346091
10550
339
Ex libris - small-graphics
1339040
10551
339
Ex libris - small-graphics
1335468
10552
339
Ex libris - small-graphics
1419532
10553
339
2200
Ex libris - small-graphics
Illi, Franz (1932- ): 2 db ex libris, rézkarc, papír, jelzett, különböző méretben
1433961
10554
339
Ex libris - small-graphics
Miloslav Janku (1916-1994): Ex libris J. S. Rézkarc, jelzett, papír, 11×5 cm
1434661
10555
339
Ex libris - small-graphics
Gediminas Karalius (1942- ): Ex libris kestucio. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, hátulján feliratozva, 6,5×5.5 cm
1419874
10556
339
Ex libris - small-graphics
Karalius, Gediminas (1942- ): Ex libris reginos, rézkarc, papír, jelzés nélkül, hátulján feliratozva, 9,5×7 cm
1419535
10557
339
Ex libris - small-graphics
Karancsi Sándor(1932-2003): Ex libris Lenkey István. Színes rézkarc, papír, jelzett, 10x8 cm
1419780
10558
339
Ex libris - small-graphics
Karancsi Sándor(1932-2003): Ex libris Veress Zsófia. Rézkarc, papír, jelzett, d: 5,5 cm
1419260
10559
339
2200
Ex libris - small-graphics
Katauskas, Savinijus (1936- ): 2 db ex libris, egyedi mélynyomás, papír, jelzett, 11,5×7 ill. 7×6,5 cm /
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF