Kal'ko, V. A. - Medvedev, G. G. - Rukavishnikov, Yu. A.: Teplovoz. Moszkva, 1967, Transport. Számos színes illusztrációval. Vászonkötésben, jó állapotban.
Mestyanek Ervin-Pápay István: Vasúti járművek III. Villamos- és motoros járművek. A vasúti technikumok számára. Bp.,1957, Műszaki. Kiadói papírkötés, kopott borítóval.
1936 Organ für die Fortschritte des Eisenbahnwesens. 91. évf. Berlin, 1936, Julius Springer. Német nyelven. Átkötött egészvászon-kötés, intézményi bélyegzővel, kopott borítóval, laza fűzéssel, néhány kijáró lappal.
1941 Organ für die Fortschritte des Eisenbahnwesens. 96. évf. Berlin, 1941, Julius Springer. Német nyelven. Átkötött egészvászon-kötés, intézményi bélyegzővel.
Lovas József-Mezei István-Zádori István: Villamosmozdony-vezetők zsebkönye. Bp.,1986, Műszaki. Kiadói műbőr-kötés, jó állapotban. Az első kiadás változatlan utánnyomása.
A vontatási telepek korszerű vezetése és irányítása. Szeminárium. Balatonvilágos. 1974. május 21.-23. Szerk.: Mezei István. Bp.,1974, Közlekedéstudományi Egyesület, 240 p. Kiadói papírkötés, a gerincen kis sérüléssel.
Járműdinamika és hajtástechnika. I-II. rész: I. rész: Prof. Dr. Zobory István: Járműdinamika. II. rész: Dr. Szabó Tamás: Hajtástechnika. Bp., 2012, Műegyetem, 4+90 p.; 2+II+140 p. Spirál-kötés, az egyik spirálozása kissé sérült.
Dr. Gadanecz Béla-Dr. Gadanecz Éva-Dr. Radnai Jenőné: A vasúti alkalmazottak Rudolf Segélyegyesületének emlékkönyve. (1875-2000.) Bp.,2000, Rudolf Egyesület. Kiadói velúrkötésben, jó állapotban.