Latinovits Zoltán: Ködszurkáló. Bp.,1973,Magvető, 216 p. 12 t.Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, egy helyen tollas aláhúzásokkal. Ritka! Első kiadás.