Arató Frigyes: A szabadkőművesség. Bp., 1902, Márkus Samu Könyvnyomdáj... https://www.darabanth.com/de/339-Fernauktion/339.0/Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1000018/Arato-Frigyes-A-szabadkomuvesseg-Bp-1902-Markus-Samu-Konyvnyomdaja-Felvaszon-kotes-~II1904649
1904649
17380
339
Rufpreis:
12 000 HUF 32,52 EUR , 37,50 USD
Beschreibung: Arató Frigyes: A szabadkőművesség. Bp., 1902, Márkus Samu Könyvnyomdája. Félvászon kötés, címlap ragasztott, kopottas állapotban.
: ra