Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 67

Arthur Eddington: A természettudomány új útjai. Fordította: Dr. Donhoffer Szilárd. Bp.,é.n.,Franklin. Kiadói egészvászon-kötés.
17201.

Rufpreis:
1 000 HUF

Semmelweis Egyetem Általános Orvostudományi Kár Pulmonológiai Klinika. Jubileumi évkönyv. 1942-2002. Szerk.: Prof. Dr. Magyar Pál, Prof. Dr. Huttás Imre. Bp.,2002, Vince. Kiadói kartonált papírkötés.
17202.

Rufpreis:
1 000 HUF

17203.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ellenbach Mátyás: A gyengeelméjűek világából. Bp., 1902. Korabeli, kissé viseltes félvászon kötésben.  115p.
17204.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kevey Balázs: Magyarország erdőtársulásai. Nyugat-Magyarországi Egyetem Erdőmérnöki Kar Növénytani Tanszék, TILIA Vol. XIV. Sopron, 2008. Kiadói papírkötés, jó állapotban, CD-melléklettel.
17205.

Rufpreis:
1 000 HUF

17206.

Rufpreis:
800 HUF

17207.

Rufpreis:
200 HUF
0,54
0,63
11

Sztrókay Kálmán: A fizika úttörői. Bp., 1939, Dante. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban + Jeans, James: A csillagos ég titkai. Bp., 1937, Dante. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
17208.

Rufpreis:
1 000 HUF

17209.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nemzetközi kutya-enciklopédia. Összeállította: Dr. Sárkány Pál. Bp.,1976, Terra. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. + Szinák János-Veress István: A kutya hétköznapjai. Bp.,1986, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés.
17210.

Rufpreis:
1 600 HUF

A természet füvészkertje. Szerk.: Dibás Gabriella. Bp., 2008, Reader's Digest. Kiadói kartonált papírkötés.
17211.

Rufpreis:
1 200 HUF

Macskás Viki: Macskák nagykönyve. Debrecen,én., TKK. Kiadói kartonált papírkötés.
17212.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF