Semmelweis Egyetem Általános Orvostudományi Kár Pulmonológiai Klinika. Jubileumi évkönyv. 1942-2002. Szerk.: Prof. Dr. Magyar Pál, Prof. Dr. Huttás Imre. Bp.,2002, Vince. Kiadói kartonált papírkötés.
Stembridge, James H.: The World-Wide Geographies. 3. köt.: Exploring the British Isles. London, 1946, Oxford University Press. Vászonkötésben, jó állapotban.
Kevey Balázs: Magyarország erdőtársulásai. Nyugat-Magyarországi Egyetem Erdőmérnöki Kar Növénytani Tanszék, TILIA Vol. XIV. Sopron, 2008. Kiadói papírkötés, jó állapotban, CD-melléklettel.
Dr. Csia Sándor: A nemi kérdés orvosi s bibliai szempontból. Bp.,(1912), Bethánia. Kiadói illusztrált papírkötés, sérült gerinccel, laza fűzéssel, címlappal.
Sztrókay Kálmán: A fizika úttörői. Bp., 1939, Dante. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban + Jeans, James: A csillagos ég titkai. Bp., 1937, Dante. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
Dr. Fortnet Béla - Dr. Paul Benő: Allergia és allergiás betegségek. Belgyógyászati klinikai tanulmány allergiás jelenségekről és kórképekről. Bp., 1938, Novák Rudolf és Társa. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.