Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 67

Magyarország madárvendégei. Szerk.: Haraszthy László. Bp.,1988, Natura. Kiadói kartonált papírkötés, tollas bejegyzéssel a 156. oldalon, a felhasznált irodalomnál számos tollas aláhúzással, az előzéklapokon tulajdonosi bejegyzésekkel.
17213.

Rufpreis:
800 HUF

Csatlósné Miklós Anna: Barangolás a természetben. Debrecen, é.n., TKK. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17214.

Rufpreis:
1 000 HUF

Georg's Freiherrn von Vega. Logarithmisch-Trigonometrisches Handbuch.  Berlin, 1877, Weidmannsche Buchhandlung. Átkötött félvászon-kötés.
17215.

Rufpreis:
1 000 HUF

Czeizel Endre: Az emberi öröklődés. Bp.,1976, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17216.

Rufpreis:
1 000 HUF

Princz Gyula: Hat világrész földrajza. Bp.,1944, Renaissance. Átkötött kopott félvászon-kötés, sérült gerinccel, hiányzó hátsó szennylappal.
17217.

Rufpreis:
1 200 HUF

A természet világa sorozat 2 kötete, I. A csillagos ég.; II. A légkör. Bp.,1938-1942., Kir. Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói félbőr-kötésben, jó állapotban
17218.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

E. N. da C. Andrade-Julian Huxley: Mi történik körülöttünk. Bp.,é.n.,Singer és Wolfner. Kiadói kissé kopott aranyozott egészvászon-kötés, kiadói szakadt, hiányos, sérült papír védőborítóban, de belül jó állapotban.
17219.

Rufpreis:
800 HUF

Tangl Harald: A hormon és az ember. A búvár könyvei. VI. kötet. Bp., é.n., Franklin. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt, hiányos papír védőborítóban.
17220.

Rufpreis:
800 HUF

Dr. Komáromy László: Az agyvelő boncolása. Tájbonctani és technikai útmutató. Bp.,1979, Medicina, 124 p. Ötödik kiadás. Kiadói műbőr-kötés.
17221.

Rufpreis:
800 HUF

Szentkeresztyné nyegre Rózsi: S.O.S. utmutató a szociális, karitativ és közhasznu intézményekhez és eljárásokhoz. Bp., 1939, Magyar Vöröskereszt Egylet. Harmadik, javított és bővített kiadás. Kiadói papírkötés, a fűzése laza, sérült, a kötése szétvált, két lap kijár, egy lap sérült, hiányos.
17222.

Rufpreis:
800 HUF

17223.

Rufpreis:
800 HUF

17224.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF