Máday Izidor: Adatok az alkoholizmus kérdésének ismertetéséhez. Bp., 1... https://www.darabanth.com/de/338-Fernauktion/338.0/Bucher/Bucher-Naturwissenschaft-Medizin~1500009/Maday-Izidor-Adatok-az-alkoholizmus-kerdesenek-ismertetesehez-Bp-1905-Kilian-Frigyes-A~II1651598
1651598
17206
338
Books: Natural sciences, Medicine
Beschreibung: Máday Izidor: Adatok az alkoholizmus kérdésének ismertetéséhez. Bp., 1905, Kilián Frigyes. Átkötött félvászon-kötés, sérült gerinccel, kissé kopottas borítóval, volt könyvtári példány.
: tánczos_gábor