Tétel

Katalognummer:

15736.
Beendet 338. Fernauktion
Bücher: Jura

Rufpreis:

6 000 HUF

Beschreibung:

Ökröss Bálint: A törvénykezés reformja a szóbeliség, közvetlenség és nyilvánosság alapján. Javaslatul a polgári perrendtartáshoz. Bp.,1880, Szerzői kiadás. Aigner Lajos, VIII+408 p. Egyetlen kiadás. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötés, kopott, az elülső szennylapon tollas jegyzettel, néhány kissé foltos lappal. Ritka!

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván