Dr. Wenzel Gusztáv: A magyar és erdélyi magánjog rendszere. II. kötet. (Benne: Harmadik könyv. II. Kötelmi jog, III. Családjog. IV. Öröködési jog.) Buda, 1864, Kir. M. Egyetemi Nyomda, X+4+2+388 p. Korabeli kopottas félvászon-kötésben, intézményi bélyegzővel, belül jó állapotban.