Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen Zahl der Lose: 78
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1841220
15661
336
Books: Sports, Chess, Alpinism
Pongrácz György: Negyedszázad piros-fehérben. Tichy Lajos életregénye. Bp., 1977, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, fekete-fehér fotókkal. A szerző, Pongrácz György (1939-2001) dedikációjával és Tichy Lajos (1935-1999) aláírásával. 1885417
15662
336
Hámori Tibor: Puskás. Legenda és valóság. Bp., 1982, Sportpropaganda Vállalat. Kiadói papírkötésben, kopott borítóval. A szerző által dedikált.
1886714
15663
336
1847616
15664
336
Nagy Ferenc: Westernlovak. Kézikönyv kezdőknek és haladóknak. Veszprém, 2004. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
1847360
15665
336
3200
Merész András: Labda a vízben! Minden, amit a vízilabdáról tudni érdemes. Bp., 2011. Kiadói kartonált kötés, DVD melléklettel, jó állapotban.
1868445
15666
336
Kun László: Egyetemes testnevelés és sporttörténet. Bp.,1984, Sport. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, volt könyvtári példány.
1889737
15667
336
Gál József: Széllel, szél ellen. Bp., 1989, Equator kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
1889734
15668
336
Halász Zoltán: A Matterhorn nem ér az égig. Bp.,1989, Gondolat. Kiadói papírkötés.
1863804
15669
336
1883308
15670
336
Bergsteigergruppe der Section Österreichischer Gebirgsverein des Deutschen und Österreichischen Alpenvereins. Tätigkeitsbericht 1930-1932. Wien, 1933, Der Section Österreichischer Gebirgsverein des D.u. Ö. Alpenvereins, 94 p. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés. 1887238
15671
336
Kosárlabda mindenkinek. Kosárlabdakedvelők kézikönyve. Fiba, 2004. 234p.
1889894
15672
336
900
Lukács László-Szepesi György: 112. A magyar olimpiai aranyérmek története. 1896-1980. Bp.,1980, Sport. Második, bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF