Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen

Zahl der Lose: 78

Dávid Sándor: Forma-1 sztorik. 2003. Bp.,2003, Budapest Print. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
15673.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vegyes idegen nyelvű (német, angol, cseh, horvát, szerb, orosz) sakk könyv tétel, 17 db:  Közte:  W.W. Smyslow: Ausgewählte Schachpartien.  Mark Taimanow: Slawish bis Reti-eröffnung. Wolfgang Uhlmann-Gerhard Schmidt: Offene Linien.  Dr. Max Uwe: From Steinitz to Fischer. Julius Kozma: Boje o šachový trón.  Centar ŠSJ: Ajedrez Palma de Mallorca del 23-XI al 15-XIII. Centar ŠSJ: Beograd 68 Havana 68 Mr. D. Marovic: Robert James Fischer I-II.  Különféle kiadásban. Változó állapotban.
15674.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

15675.

Rufpreis:
2 400 HUF

Sakk. Verseny és játékszabályok. Összeállította: Gáspár János, Mohácsi László. Bp., 1978, Sport. Második kiadás. Kiadói papírkötés.
15676.

Rufpreis:
800 HUF

Bán Jenő: A VII. magyar sakkbajnokság. A magyar sakkélet könyvei 5 sz. Bp., 1953, Sport. Kiadói papírkötés, javított kötéssel és gerinccel.
15677.

Rufpreis:
2 400 HUF

Solt Dezső: Kaszparov. Levelezési Sakkhíradó Különkiadás. Bp., 1984, Magyar Sakkszövetség Levelezési Bizottsága. Kiadói papírkötés.
15678.

Rufpreis:
1 800 HUF

Varnusz Egon: A Caro-Kann védelem. Bp.,1981, Sport. Kiadói kartonált papírkötés.
15679.

Rufpreis:
1 800 HUF

Gelenczei Emil: Sakkozó a mérlegen. Bp.,1969, Sport. Kiadói papírkötés.
15680.

Rufpreis:
1 600 HUF

Flesch János-Flórián Tibor-Varnusz Egon: A sakkvilág trónusáért... I-II. kötet. Szerk.: Flesch János. Bp.,1974-1977, Kiadói kartonált papírkötés, a gerinceken kopásnyomokkal.
15681.

Rufpreis:
1 400 HUF

Mihail Botvinnik: 100 válogatott játszma. Bp.,1982, Sport. Kiadói kartonált papírkötés.
15682.

Rufpreis:
1 400 HUF

The complete book of card games. Szerk.: Peter Arnold. hn., 1991, St Michael. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, kis sérüléssel a gerincen./ Paperback, in English language, with little damage.
15683.

Rufpreis:
1 000 HUF

Sakkvilágbajnokjelöltek versenye. Összeállította: Barcza Gedeon. Bp., 1951, Sport. Átkötött papírkötés.
15684.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF