Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen Zahl der Lose: 78
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1889484
15673
336
Books: Sports, Chess, Alpinism
Dávid Sándor: Forma-1 sztorik. 2003. Bp.,2003, Budapest Print. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
1884420
15674
336
2200
Vegyes idegen nyelvű (német, angol, cseh, horvát, szerb, orosz) sakk könyv tétel, 17 db: Közte: W.W. Smyslow: Ausgewählte Schachpartien. Mark Taimanow: Slawish bis Reti-eröffnung. Wolfgang Uhlmann-Gerhard Schmidt: Offene Linien. Dr. Max Uwe: From Steinitz to Fischer. Julius Kozma: Boje o šachový trón. Centar ŠSJ: Ajedrez Palma de Mallorca del 23-XI al 15-XIII. Centar ŠSJ: Beograd 68 Havana 68 Mr. D. Marovic: Robert James Fischer I-II. Különféle kiadásban. Változó állapotban. 1826769
15675
336
1826569
15676
336
Sakk. Verseny és játékszabályok. Összeállította: Gáspár János, Mohácsi László. Bp., 1978, Sport. Második kiadás. Kiadói papírkötés.
1827014
15677
336
Bán Jenő: A VII. magyar sakkbajnokság. A magyar sakkélet könyvei 5 sz. Bp., 1953, Sport. Kiadói papírkötés, javított kötéssel és gerinccel.
1826978
15678
336
Solt Dezső: Kaszparov. Levelezési Sakkhíradó Különkiadás. Bp., 1984, Magyar Sakkszövetség Levelezési Bizottsága. Kiadói papírkötés.
1826751
15679
336
Varnusz Egon: A Caro-Kann védelem. Bp.,1981, Sport. Kiadói kartonált papírkötés.
1826513
15680
336
Gelenczei Emil: Sakkozó a mérlegen. Bp.,1969, Sport. Kiadói papírkötés. 1826906
15681
336
Flesch János-Flórián Tibor-Varnusz Egon: A sakkvilág trónusáért... I-II. kötet. Szerk.: Flesch János. Bp.,1974-1977, Kiadói kartonált papírkötés, a gerinceken kopásnyomokkal.
1826602
15682
336
Mihail Botvinnik: 100 válogatott játszma. Bp.,1982, Sport. Kiadói kartonált papírkötés.
1763186
15683
336
The complete book of card games. Szerk.: Peter Arnold. hn., 1991, St Michael. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, kis sérüléssel a gerincen./ Paperback, in English language, with little damage.
1826612
15684
336
Sakkvilágbajnokjelöltek versenye. Összeállította: Barcza Gedeon. Bp., 1951, Sport. Átkötött papírkötés.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF