cca 1890 Zsolnay kacsa figurás bonbonier, áttört kézzel festett porcel... https://www.darabanth.com/de/335-Fernauktion/335.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500007/cca-1890-Zsolnay-kacsa-figuras-bonbonier-attort-kezzel-festett-porcelan-fajansz-jelzett-kopo~II1880229
1880229
11225
335
180000
Rufpreis:
180 000 HUF 487,80 EUR , 562,50 USD
Beschreibung: cca 1890 Zsolnay kacsa figurás bonbonier, áttört kézzel festett porcelán fajansz, jelzett, kopott aranyozással, formaszám: 4235, m:16 cm, h:17 cm
: vörös_iván