Militaria

Zahl der Lose: 82

cca 1950 Ismeretlen művész: Antiimperialista karikatúra (Harry S. Truman). Akvarell-tus, papír, 21×31 cm
12765.

Rufpreis:
8 000 HUF

1938 Töltényhüvely váza aprólékos, kézi díszítéssel 26 cm
12766.

Rufpreis:
10 000 HUF

cca 1960-1980 13 db hábórúval kapcsolatos MTI sajtófotó / War press photos 26x22 cm
12767.

Rufpreis:
3 000 HUF

1913 Osztrák katonatisztek, apa, fia, és családjaik díszes tablóképe, fotómontázs, Wien, Charles Scolik, a hátoldalon feliratozva, 24x19 cm./ 1913 Photo of Austrian military officers, father, son,and their familiies, photomontage, Wien, Charles Scolik, with writings on the back, 24x19 cm.
12768.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

12769.

Rufpreis:
2 000 HUF

12770.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Különleges, egyedi összeállítás az első világháborús  magyar királyi honvéd huszárok történetéről, közte a magyar királyi 4. és 10. honvéd huszárezreddel, 3 db nemzetiszín tablón részletes nyomtatott szöveggel, rajta 7 db eredeti képeslappal (képeslap, fotólap (1914-1918)), 2 db eredeti fotóval (1916,1918), 1 db újságkivágással, a képeslapok, fotók nincsenek felragasztva a tablókra. /  / Special selection of the history of the Hungarian Royal Hussar Regiments (4th,10th hussar regiments), first world war, with 7 pc. original postcards, 2 pc. original photos, on 3 pc. sheets, not glued on the paper.
12771.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

A magyar királyi 13. pozsonyi honvéd gyalogezred története. Különleges, egyedi összeállítás az első világháborús gyalogezredről, 4 nemzetiszín tablón részletes nyomtatott szöveggel, rajta 12 eredeti képeslappal (képeslapok, fotólapok 1915-1918), 1 eredeti fotóval (1916), rajtuk az ezred zászlósáról, Szendey Zoltánról készült számos fotóval, a képeslapok, fotók nincsenek felragasztva a tablókra./   / History of 13th Hungarian Royal Army Infantry Regiment of Bratislava (Pressburg, Posonium), with 12 pc. original postcards and one original photo, on 4 sheets, not glued on the paper.
12772.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

12773.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

1917-es  naptár, katonai témájú témájú illusztrációval, kopott, foltos, a sarkain ütődésekkel, Bp., Dona Dome és Társa, 24x34 cm
12774.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF